منو
سبد خرید شما

Siger

زیگر Siger برند پیشرو چینی، در تولید تجهیزات دندانپزشکی درجه یک و ارائه خدمات حرفه ای و پشتیبانی است. زیگر توسعه صنعت دندانپزشکی را به عنوان وظیفه خود می داند و از فرصت استفاده می کند که به دنبال توسعه باشد.

این برند متخصص در تحقیق و توسعه و ساخت تجهیزات دندانپزشکی است. واحد تولید تجهیزات دندانپزشکی تمام دیجیتال به طور مستقل توسعه یافته و تولید شده است، نه تنها به سطح پیشرفته بین المللی رسیده است.

Siger از زمان تأسیس خود، در مواجهه با رقابت شدید در بازار جهانی، به طور مستمر در تحقیق و توسعه و تقویت نوآوری های فناوری سرمایه گذاری کرده است. Siger پیشرفت فناوری محصولات موجود را حفظ می کند و در عین حال ساختار محصول را به طور مداوم غنی می کند. این شرکت به طور متوالی محصولات سری استریل کننده بخار، محصولات سری اشعه ایکس دندان، محصولات سری کمپرسور و ساکشن و غیره را عرضه کرده است. این شرکت به ارائه راه حل های تجهیزات حرفه ای یک مرحله ای برای موسسات دندانپزشکی اختصاص دارد.

این شرکت به طور کامل سیستم مدیریت کیفیت ISO و استفاده از نرم افزار مدیریت ERP را در فرآیند تولید برای کنترل مواد، برای دستیابی به قابلیت ردیابی کل فرآیند از برنامه ریزی تا خرید، تولید، فروش، خدمات پس از فروش معرفی و راه اندازی کرده است..

این شرکت به تولید یونیت صندلی، دستگاه اتوکلاو و پک، کمپرسور، ساکشن، توربین و هندپیس، انواع لامپ و سیستم تصفیه هرز آب دندانپزشکی و ... می پردازد.

 


نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)