منو
سبد خرید شما

یونیت صندلی وصال گستر طب Vesal gostar teb مدل 1200

یونیت صندلی وصال گستر طب Vesal gostar teb مدل 1200
یونیت صندلی وصال گستر طب Vesal gostar teb مدل 1200
295,000,000 تومان
ویژگی های بارز محصول :

كشور سازنده:ایران

موتور صندلی:گیربکسی 24 ولت/ بی صدا /4 حافظه/مارک تیموشن دانمارک

تابوره:دارد( حرفه ای دو جک )

یونیت صندلی وصال گستر طب مدل 1200، یک محصول پیشرفته و کارآمد که در ایران تولید شده و با تکنولوژی برتر، آسایش و کارایی را به کلینیک‌های دندانپزشکی می‌آورد. از مهمترین امکانات این یونیت کلید اورژانسی تغییر پوزیشن صندلی برای شرایط اوراژانسی است.

مشخصات یونیت دندانپزشکی وصال گستر طب مدل 1200:

این یونیت متصل به صندلی، مجهز به تابلت پنج شلنگه با امکان نصب از بالا یا پایین است. همچنین شامل یک آپشن برای افزودن لایت کیور یا جرم‌گیر و قابلیت تنظیم برای استفاده توسط دندانپزشکان چپ‌دست می‌باشد.

زیرسری این صندلی قابلیت مولتی پوزیشن دارد که امکان تنظیم برای استفاده توسط کودکان و معلولین را فراهم می‌کند. تابلت دستیار دندانپزشک با بازوی متحرک و قابل تنظیم، به همراه دستگیره صندلی که به صورت متحرک و قابل چرخش 90 درجه است، برای دسترسی آسان و راحتی بیشتر طراحی شده است.

ساکشن آبی و هوایی قدرتمند این یونیت شامل فیلتر ساکشن است، که عملکردی بی‌نظیر را ارائه می‌دهد. همچنین امکان اتصال به ساکشن مرکزی دارد. سینی جداشدنی و قابل استریل، به همراه صفحه کلید دیجیتال برای تغییر حالت صندلی، امکانات راحت و پیشرفته‌ای را برای استفاده کاربر فراهم می‌کند.

یونیت صندلی وصال گستر طب مجهز به نگاتوسکوپ، پدال چند منظوره (باقابلیت  کنترل صندلی و چراغ و چیپ بلویر)، کراشو پلاستیکی و گیج نمایشگر هوا است.

 موتور گیربکسی 24 ولت بی‌صدا با 4 حافظه از مارک تیموشن دانمارک است. تابوره، دو جک حرفه‌ای، مخزن آب اضطراری و چراغ LED با سنسور NO TOUCH نیز از جمله ویژگی‌های برجسته این محصول می‌باشند.

از دیگر ویژگی‌های این یونیت صندلی، دارا بودن پیزون (جرمگیر) داخل یونیتی فایبراپتیک، جای لیوان و جای دستمال کاغذی، سیستم اینسترومنت، سینی ابزار با قابلیت جداشدن و استریل کردن است.

پشتی یونیت که در ۹ ثانیه به حالت افقی بازمی‌گردد و دارای کلید اورژانسی است، با ویژگی توقف در برابر مانع (Anti Crash) و سیستم توقف هنگام کار با اینسترومنت برای ایمنی هنگام کار ایده آل است.

همراه با این مجموعه، یک صفحه کلید دیجیتال برای تغییر حالت صندلی، قفل بازوی تابلت پنوماتیک و پوار آب و هوا نیز عرضه می‌شود.

این یونیت صندلی با تغذیه AC 220 – 240 V, 50Hz کار می‌کند و مطابق با استانداردهای CE اروپا و ISO تولید شده است.

یونیت صندلی وصال گستر طب مدل 1200 با ترکیبی از تکنولوژی پیشرفته و راحتی کاربری، انتخابی ایده‌آل برای کلینیک‌های دندانپزشکی مدرن است که به دنبال بهره‌وری بالا و راحتی بیماران خود هستند.

مشخصات
كشور سازندهایران
نام كالایونیت و صندلی
برند وصال گستر طب/Vesal gostar teb
تابلت5 شلنگ از بالا یا پایین / یک عدد ( آپشن ) برای اضافه کردن لایت کیور یا جرم گیری و قابلیت چپ دست شودن / همراه با یک جرمگیر داخل یونیتی فایبراپتیک
مدل1200
نوع اتصالمتصل به صندلی
زیر سریمولتی پوزیشن / قابلیت تنظیم برای استفاده اطفال و معلولین
تابلت دستیار دندانپزشک✔ دارد /با بازوی متحرک و قابل تنظیم
دستگیره صندلی✔ دارد/ ( سمت راست متحرک چرخش 90 درجه )
ساكشنساکشن آبی و هوایی قوی همراه با فیلتر ساکشن
سینی✔ دارد / قابلیت جداشدن و استریل کردن
صفحه کلیددیجیتال / برای تغییر حالت صندلی
نگاتسکوب✔ دارد
پداتوکلاوابل تابلت
پدال✔ دارد/مولتی فانکشن
کراشوپلاستیکی
گیج نمایشگر هوا✔ دارد
موتورگیربکسی 24 ولت/ بی صدا /4 حافظه/مارک تیموشن دانمارک
تابوره✔ دارد/حرفه ای دو جک
مخزن✔ دارد/مخزن آب اظطراری
چراغLED /دارای سنسور NO TOUCH
قفلقفل بازوی تابلت پنوماتیک
قابلیتامکان اتصال به ساکشن مرکزی/دارای پیزون (جرمگیر) داخل یونیتی فایبراپتیک/جای لیوان و جای دستمال کاغذی/پشتی یونیت در ۹ ثانیه به حالت افقی بازمی گردد و دارای کلید اورژرانسی است/دارای سنسور پشتی صندلی/دارای توقف در برابر مانع ( Anti Crash ) / توقف هنگام کاربااینسترومنت برای ایمنی هنگام کار
تغذیه و توانAC 220 – 240 V , 50Hz
استاندارد ها CE اروپا / ISO

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب