منو
سبد خرید شما

رادیوگرافی

رادیوگرافی دندانپزشکی یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین بخش‌های در هر کلینیک یا مرکز دندانپزشکی است و به عنوان یک وسیله حیاتی در تجهیزات دندانپزشکی شناخته می‌شود. این تکنولوژی که شامل استفاده از اشعه X برای تصویربرداری از ساختار دندان‌ها و استخوان‌های اطراف آن است، نقشی کلیدی در تشخیص، برنامه‌ریزی درمانی، و پیگیری نتایج درمانی دارد.

کاربرد رادیوگرافی دندانپزشکی

رادیوگرافی دندانپزشکی که به رادیوگرافی تک دندان معروف است برای بررسی جزئیات دندان‌ها و استخوان‌های نگهدارنده آن‌ها استفاده می‌شود. این دستگاه در  انواع پرتابل، دیواری و پایه دار برای دید بهتر و ارزیابی دندان ها استفاده می‌شود. نوع پرتابل سبک و قابل استفاده در هر مکانی است، دیواری برای فضاهای کوچکتر و پایه دار برای مکان های بزرگ مناسب است.

رادیوگرافی می‌تواند شامل امکانات مختلفی باشد اما مدت زمان اکسپوز، کیفیت بازوهای حرکتی دو و سه شکن و وزن های مختلف در انتخاب اهمیت دارد. نکته مهم در گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

از جمله مزایای فناوری‌های جدید در رادیوگرافی دندانپزشکی، کاهش زمان انتظار برای دریافت تصاویر، افزایش دقت تشخیصی، و کاهش میزان تابش دریافتی توسط بیماران است. با پیشرفت‌های اخیر، رادیوگرافی دیجیتال به سرعت در حال جایگزینی روش‌های سنتی است و به دلیل کیفیت بالاتر تصویر، سهولت در اشتراک‌گذاری دیجیتالی و ذخیره‌سازی، و دوستداری محیط زیست مورد توجه قرار گرفته است.

رادیوگرافی در یک فروشگاه اینترنتی دندان مال در انواع برندهای مختلف موجود است که مشتریان بتوانند به راحتی به انواع مختلف تجهیزات و لوازم دسترسی پیدا کنند. اطلاعات محصولات شامل ارائه توضیحات دقیق و فنی، بررسی‌های کاربران، راهنمایی‌های خرید، و مقایسه ویژگی‌ها و قیمت‌ها است تا دندانپزشکان و متخصصین بهترین انتخاب‌ها را برای نیازهای خاص خود انجام دهند.

نمايش 1 تا 16 از 16 (1 صفحه)