منو
سبد خرید شما

ایرموتور

ایرموتور، یک هندپیس پنوماتیک است و جزو لاینفک تجهیزات دندانپزشکی مطب محسوب می‌شود و برای انجام کار حرفه‌ای و دقیق دندانپزشکی نقشی حیاتی دارد. ایرموتور و یونیت دندانپزشکی احتمالا اولین تجهیزاتی هستند که برای کلینیک دندانپزشکی خود باید تهیه کنید، چون برای استفاده از اینسترومنت‌ها و هندپیس‌ها نیاز به یک نیروی محرکه دارید و ایرموتور با اتصال به یونیت، هوای فشرده را تبدیل به انرژی مورد نیاز برای چرخش اجزای دیگر مثل آنگل‌ می‌کند. ایرموتور در انواع درمان‌های دندانپزشکی از جمله آماده‌سازی حفره، درمان ریشه، آماده‌سازی تاج و بریج، پالیش کامپوزیت و سایر فعالیت‌های مرتبط با ترمیم دندان به کار می‌رود. این دستگاه از قدرت و دقت بالایی برخوردار است و به دندانپزشکان این امکان را می‌دهد تا با سرعت و دقت بیشتری به درمان بیماران بپردازند. ایرموتورها با تامین انرژی مکانیکی مورد نیاز برای کار با بورهای دندانپزشکی، به دندانپزشکان این امکان را می‌دهند تا با دقت و سرعت بالا عملیات‌های مختلفی از جمله تراشیدن، سوراخ‌کاری، و پر کردن دندان را انجام دهند. این دستگاه‌ها معمولاً از یک موتور پنوماتیک تشکیل شده‌اند که با فشار هوا کار می‌کنند و قابلیت اتصال به انواع آنگل ها و سایر ابزارهای دندانپزشکی را دارند.

 

اجزای ایرموتور دندانپزشکی

ایرموتور دندانپزشکی معمولاً شامل قسمت‌هایی مانند روتور، ورودی هوا، بلبرینگ‌های روتور، محرک درایو، کنترلر سرعت، سیستم روانکاری، سیستم خنک‌کننده بوده و در مواردی اجزای قابل اتوکلاو و طراحی ارگونومیک نیز دارد.

بهترین برندهای ایرموتور دندانپزشکی در ایران

در بازار ایران برندهای مختلفی از ایرموتورهای دندانپزشکی وجود دارند که هر کدام ویژگی‌ها و مزایای خاص خود را دارند. از جمله می‌توان به برندهای گلدنت Goldent و کوکسو Coxo اشاره کرد که هر دو از کیفیت بالایی برخوردار هستند. این برندها با ارائه محصولات متنوع و خدمات پس از فروش مناسب، جایگاه خوبی در بازار ایران پیدا کرده‌اند و به خوبی توانسته‌اند با محصولات متنوع خود نیازهای دندانپزشکان را به خوبی پاسخ دهند.

 

خرید ایرموتور دندانپزشکی از دندان مال

ما در فروشگاه دندان مال به ارائه مشاوره تخصصی به مشتریان‌مان اهمیت می‌دهیم. اگر پرسشی در مورد انتخاب ایرموتور دارید، تیم متخصص ما آماده پاسخ‌گویی و راهنمایی شماست تا بتوانید بهترین ایرموتور را مناسب بودجه‌ خود انتخاب کنید. قیمت ایرموتورهای دندانپزشکی در فروشگاه دندان مال کاملا رقابتی بوده و در مورد خدمات پس از فروش و گارانتی نیز نیازی به نگرانی نیست. با دندان مال، تجهیزات دندانپزشکی خود را بروز کنید!

نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)